Montesquieu Instituut: van wetenschap naar samenleving

L.I. (Lara) Wolters

foto L.I. (Lara) Wolters
vergrootglas
bron: European Parliament 2019
Met dank overgenomen van Parlement.com.

Lara Wolters (1986) is sinds 9 juli 2019 lid van het Europees Parlement voor de PvdA. Zij maakt deel uit van de S&D-fractie. Voordien was zij beleidsmedewerker van de S&D-fractie in het Europees Parlement en daarvoor werkte zij onder meer als PA-consulent. Mevrouw Wolters houdt zich in het Europees Parlement bezig met onderwijs, juridische zaken en begrotingscontrole.

PvdA
in de periode 2019-heden: lid Europees Parlement

1.

Voornaam (roepnaam)

(Lara)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Amsterdam, 12 april 1986

3.

Partij/stroming

partij(en)
PvdA (Partij van de Arbeid)

fractie Europees Parlement
Fractie van Socialisten en Democraten

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/7)

  • beleidsmedewerker PvdA-delegatie Europees Parlement, van juli 2016 tot juli 2019
  • beleidsmedewerker, S&D-fractie Europees Parlement, van april 2018 tot juli 2019
  • lid Europees Parlement, vanaf 9 juli 2019

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.