Montesquieu Instituut: van wetenschap naar samenleving

J. (Jacqueline) van den Hil MHA

foto J. (Jacqueline) van den Hil MHA
vergrootglas
bron: VVD
Met dank overgenomen van Parlement.com.

Jacqueline van den Hil (1968) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van de VVD. Na de opleiding tot radiodiagnostisch laborant en daarna diverse managementfuncties in de Zeeuwse ziekenhuizen was zij sinds 2008 werkzaam in de ouderenzorg. Mevrouw Van den Hil houdt zich als Kamerlid vooral bezig met arbeidsmarktbeleid zorg en jeugd, maatschappelijke opvang en GGZ.

VVD
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

1.

Voornaam (roepnaam)

(Jacqueline)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Goes, 20 maart 1968

3.

Partij/stroming

partij(en)
VVD (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/4)

  • locatiemanager SVRZ (Stichting Voor Regionale Zorgverlening), zorg in Zeeland te Terneuzen, van augustus 2008 tot januari 2014
  • locatiemanager SVRZ (Stichting Voor Regionale Zorgverlening), zorg in Zeeland te Goes, van oktober 2013 tot 1 juli 2021
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 31 maart 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Nevenfuncties

vorige (2/6)
  • voorzitter Rotary Goes, van 1 juli 2019 tot 1 juli 2021
  • secretaris Raad van Toezicht Stichting Intervence, van januari 2018 tot 2020

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

7.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.