Montesquieu Instituut: van wetenschap naar samenleving

N. (Nilüfer) Gündoğan

foto N. (Nilüfer) Gündoğan
vergrootglas
bron: Website voltnederland.org
Met dank overgenomen van Parlement.com.

Nilüfer Gündoğan (1977) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van VOLT. Zij was tot de verkiezingen eigenaresse van een adviesbureau. Als Tweede Kamerlid houdt mevrouw Gündoğan zich met name bezig met financiën, volksgezondheid, welzijn en sport, en onderwijs, cultuur en wetenschap.

Volt
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

1.

Voornaam (roepnaam)

(Nilüfer)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Nazimiye (Turkije), 6 juni 1977

3.

Partij/stroming

partij(en)
Volt

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/8)

  • project- en interimmanager Rainman Group, van oktober 2018 tot februari 2019
  • accountmanager jb Lorenz, van september 2019 tot september 2020
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 31 maart 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Groeide op Weert

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.