Drs. M.J.R.L. (Marcel) de Graaff

foto Drs. M.J.R.L. (Marcel) de Graaff
bron: Europees Parlement

Marcel de Graaff (1962) is sinds 12 februari 2020 lid van het Europees Parlement voor Identiteit & Democratie. Sinds 20 januari 2022 is hij dat namens FVD, daarvoor voor de PVV. Eerder was hij Europarlementariër van 1 juli 2014 tot 2 juli 2019. In 2011-2014 was de heer De Graaff Eerste Kamerlid en in 2012-2014 voorzitter van de PVV-Eerste Kamerfractie. Hij was lijsttrekker van de PVV bij de Europese verkiezingen 2014 en in 2019. De heer De Graaff was ICT-consultant. Hij studeerde theologie in Nijmegen.