Montesquieu Instituut: van wetenschap naar samenleving

J.A.H. (Jimmy) Bastings

foto J.A.H. (Jimmy) Bastings
vergrootglas
bron: Jimmy Bastings

Jimmy Bastings (1992) is kandidaat voor het CDA bij de Europese verkiezingen. Hij is beleidsadviseur van de christendemocratische fractie in het Europees Parlement en was onder meer internationaal secretaris van het CDJA. De heer Bastings studeerde in Maastricht gezondheidswetenschappen en volgde daar Europese studies.

in de periode 2019: kandidaat Europees Parlement, spreker MI-activiteit

1.

Voornaam (roepnaam)

(Jimmy)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
1992

3.

Hoofdfuncties/beroepen

  • duo-raadslid voor het CDA, gemeente Valkenburg aan de Geul, van november 2010 tot december 2011
  • duo-raadslid voor het CDA, gemeente Maastricht, van april 2012 tot maart 2013
  • medewerker, CDA statenfractie Limburg, van augustus 2015 tot maart 2016
  • trainee, Europees Parlement, van maart 2016 tot november 2016
  • beleidsmedewerker, CDA delegatie in het Europees Parlement, vanaf november 2016

4.

Partijpolitieke functies

overzicht
  • voorzitter CDJA afdeling Maastricht, van maart 2012 tot februari 2015
  • lid algemeen bestuur CDJA, van november 2012 tot mei 2017
  • lid provinciaal bestuur CDJA in Limburg, van juni 2013 tot mei 2017
  • internationaal secretaris CDJA, van februari 2017 tot februari 2018

5.

Opleiding

voortgezet onderwijs
  • v.w.o., Porta Mosana College te Maastricht

academische studie
  • gezondheidswetenschappen, van 2010 tot 2014 (bachelor)
  • european studies, van 2014 tot 2015 (pre-master)
  • european public affairs, van 2015 tot 2016 (master)
 

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.